O fată de 16 ani s-a săturat de viaţă şi a încercat să îşi pună capăt zilelor cu 30 de pastile

Pastile timp de 16 ani, Top citite acum

Conținutul

    Conţine paracetamol.

    pastile timp de 16 ani

    NU luaţi în acelaşi timp cu oricare alte medicamente care conţin paracetamol. Nu consumaţi băuturi alcoolice în timpul utilizării acestui medicament. Nu utilizaţi împreună cu niciun alt medicament pentru tratamentul tusei, răcelii sau pentru nas înfundat.

    pastile timp de 16 ani cancer survivor endocrine

    Copii şi adolescenţi : Nu daţi acest medicament copiilor şi adolescenţilor cu vârsta sub 16 ani sau adolescenţilor cu vârsta între 16 şi 18 ani, cu greutatea mai mică de 50 kg. PRECAUŢII SPECIALE PENTRU PACIENTII CU: probleme cardiovasculare probleme cu ficatul probleme cu rinichii prostata mărită în volum, deoarece este posibil să reţineţi urină sau să aveţi dificultăţi în a urina o problemă de circulaţie a sângelui cum este sindrom Raynaud un grad uşor de icter sindrom Gilbert deficit de glucozofosfat dehidrogenază deficit al unei enzime distrugere neobișnuită a celulelor roşii din sânge anemie hemolitică deshidratare sau nu vă alimentaţi pastile timp de 16 ani mod corespunzător de mult timp malnutriţie cronică tuse cronică, astm bronşic sau emfizem pulmonar boală de plămâni Adresaţi-vă medicului dumneavoastră sau farmacistului înainte de a lua Theraflu răceală şi tuse.

    Acest medicament se elibereaza fără prescripţie medicală.

    pastile timp de 16 ani

    Se recomandă citirea cu atenţie a prospectului sau a informaţiilor de pe ambalaj. Dacă apar manifestări neplăcute, adresaţi-vă medicului sau farmacistului.

    pastile timp de 16 ani